דותן חנסנסון – 4 סיבות לשכור מנהל מדיה חברתית

0
468

נוכחות חברתית חשובה לכולם. עם התקדמותם ושכיחותם של פלטפורמות המדיה החברתית כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכו’, העולם הפך לכפר גלובלי וניתן להתחבר להמונים בקלות ובמהירות. המדיה החברתית בקרב בני נוער באה לידי ביטוי ברצון ובדחף להראות ולהציג חלק ניכר מחייהם בפני חברים ומכרים. “כמעט 75% מהמבוגרים עם גישה לאינטרנט מחזיקים בחשבון מדיה חברתית אחד לפחות, ו-54% מהמבוגרים משתמשים ביותר משני חשבונות”, אומר דותן חנסנסון  , מנהל מדיה חברתית ובעל ניסיון עשיר בתחום. אין חלק מהחיים שלנו שלא פוגש אותנו בערוצים הללו של הרשתות החברתיות, החל מאיחולי ברכות לימי הולדת וכלה בהעברת רגשות לסיטואציות מסוימות בחיים. הכל קורה ברשת.

בני האדם מתקשרים ומחפשים דרכים לתקשר כל הזמן. היכולת שלנו לתקשר עם אחרים משפיעה על החיים האישיים והמקצועיים שלנו. ההצלחות של עסקים רבים תלויות באופן משמעותי ביכולת שלהם לקיים אינטראקציה יעילה עם לקוחותיהם. בימינו אנו המדיה החברתית מהווה ערוץ תקשורת חזק ומשפיע. מהפכות שלטוניות שקרו בשנים האחרונות החלו משימוש במדיה החברתית. כיום, הצורך של כל מותג ועסק להיות עם נוכחות טובה בערוצים אלה, הוא חזק מתמיד. מכאן החשיבות של מנהל מדיה חברתית שמבין את המדיה ויכול לפתח ברשת תדמית טובה יותר של המותג שלך.

לפני שתתחיל להעסיק מנהל מדיה חברתית, עליך להיות ברור בראש לגבי היתרונות הכרוכים בשכירתו. במיוחד אם אתה חושב שאתה יכול לנהל את המוניטין המקוון שלך בעצמך:

1) אתה מקבל עזרה מקצועית: כאשר מנהל מדיה חברתית נמצא לצידך, הוא עוזר לך לקבל שירותים מונחים תוצאה. לצד איש מקצוע כמו חנסנסון , אתה יכול לקחת אנחת רווחה מזה שנבנית עבורך תוכנית אסטרטגית במטרה לקבל יותר לידים. עבודה לבד יכולה לגרום לחשיפה נמוכה שתגרום לירידת ערך המותג שלך ותקשה אך יותר בהמשך הדרך.

2) חוסך את זמנך: שכירת איש מקצוע לניהול הנוכחות המקוונת שלך במדיה החברתית עוזרת לך לחסוך את זמנך. בעסקים כמו גם בחיים, זמן שווה כסף. מכאן שהזמן שנחסך בשכירת שירותיו של איש מקצוע כמו דותן חנסנסון  מסייע לכם להתמקד בעבודות הליבה שלכם. מנהל מדיה חברתית מקצועי דואג שתקבל מספר טוב של מבקרים באתר שלך על ידי ביצוע אסטרטגיות לפי מגמות שוק. מצד שני, במקרה בו תבצע את העבודה בעצמך, יהיה אפשר לפספס את האסטרטגיות הנכונות מכיוון שלעולם לא תוכלו לדעת היכן הלקוח האידיאלי שלכם מסתובב באינטרנט.

3) ניהול מוניטין: הצלחת העסקים תלויה במוניטין. שכירת שירותיה של סוכנות מדיה חברתית מוסמכת מוודאת תימנע מטעות מטורפת. מצד שני, ללא עזרת מנהל מדיה חברתית, לעולם אינך יודע מה הצעדים הנחוצים לשיפור המוניטין המקוון שלך. צריך לזכור שבמדיה החברתית כל אחד יכול להביע את דעתו ועם ניהול לא נכון – המוניטין יכול להיפגע. זה המקום בו הצורך במנהל מדיה חברתית הופך להיות חשוב יותר מכיוון שהוא / היא זה שיודע לדכא ביקורות שליליות ולהפיץ מידע חיובי אודותיך ואודות המותג שלך ברשת.

4) אינטראקציה בזמן עם משתמשים: המדיה החברתית החליפה את הדרכים המסורתיות והקונבנציונאליות של אינטראקציות ותקשורת. נוכחות בפלטפורמות המדיה החברתית חשובה; אתה יכול להעביר את הרגשות שלך באמצעות סמלי רגש ופרסום תמונות. תמונה שווה אלף מילים! לפיכך, לעולם לא תחסוך במילים ושמור על אינטראקציה עם הלקוחות שלך הנמצאים בזירה האינטרנטית.

סיכום: נוכחות חברתית חשובה לכולם. עם התקדמותם ושכיחותם של פלטפורמות המדיה החברתית כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכו’, העולם הפך באמת לכפר גלובלי וניתן להתחבר להמונים בלחיצת כפתור אחת. אין חלק מהחיים שלנו שלא חווה השפעה הולכת וגוברת של ערוצים אלה. “עם שימוש נכון במדיה החברתית ניתן לחולל שינויים. לעיתים קטנים, לעיתים גדולים, אבל אין ספק כי יש כוח ברשתות החברתיות וצריך לדעת לתעל אותו למטרות נכונות וחיוביות”, אומר דותן חנסנסון  , אחד ממנהלי המדיה החברתית וכותבי התוכן השיווקי היצירתיים בתחום.

עם הזמן מתעצם כוחו של המדיה החברתית, מסרים מהצד השני של העולם עוברים באלפית השניה למיליונים של אנשים. ומכאן חשיבותו של מנהל מדיה חברתית אשר יכול לעזור לך לנהל עבורך רשת חברתית שתפתח את התדמית של המותג שלך. מנהל מדיה חברתית הוא בעל מקצוע שיכול לעזור לך לחסוך את זמנך, לנהל את המוניטין המקוון שלך, לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ועוד.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

42 + = 50